Nieuwsbrief ontvangen?
De nieuwsbrief van Freedom verschijnt onregelmatig. Hij bevat nieuws over onze internetdiensten en andere initiatieven.
Meld je nu aan
Freedom Internet is opnieuw beste alles-in-één provider van Nederland volgens de Consumentenbond. Voor de dertiende keer, deze keer gedeeld met Solcon. Het is een bevestiging van wat we altijd al wisten: als je kiest voor privacy, vrijheid, openheid en kwaliteit, dan kies je niet voor de grootste maar voor de beste.
Maar deze keer is het extra bijzonder: we delen de hoogste eer met Solcon, een andere Nederlandse provider met een focus op betrouwbaar internet en persoonlijke service, die in de testscores opvallend sterk scoort op de kwaliteit van televisie.
Een groot compliment aan Solcon
Aan Solcon: van harte gefeliciteerd met deze fantastische prestatie! Jullie staan voor persoonlijke aandacht, kwaliteit en een menselijke aanpak, iets waar veel Nederlanders naar op zoek zijn. Teamwerk en gezonde concurrentie zijn wat deze sector vooruithelpt in het bieden van een alternatief voor de gevestigde orde.
Klein(er) & menselijk wint het van groot & onpersoonlijk
Steeds meer Nederlanders kiezen bewust voor kleinere, persoonlijke providers boven de grote, onpersoonlijke spelers zoals KPN en Ziggo. Mensen kiezen niet voor een merk, ze kiezen voor waarden. Voor een provider die niet handelt naar aandeelhoudersdividenden, maar naar wat goed is voor gebruikers.
Dat Nederlanders zulke waarden laten doorwegen bij hun keuze, dat is waar we trots op zijn. Dit gaat niet alleen om snelheid of prijs: dit gaat om principes, vertrouwen en betrokkenheid.
Dank aan jullie!
Aan onze klanten, leden, supporters en iedereen die zich hard maakt voor een vrij en veilig internet: dank jullie wel! Zonder jullie vertrouwen en feedback was dit nooit mogelijk geweest. Samen laten we zien dat internet anders kan, eerlijker, opener en met respect voor privacy.